Doplňujúce informácie

45. ročník BMW Maratónu v Berlíne je bežeckou Mekkou nie len pre vrcholových elitných atlétov, amatérskych bežeckých nadšencov ale aj pre maratónskych nováčikov, ktorý chcú v Berlíne zažiť svoj maratónsky krst. Ideálna rovinatá trasa lemovaná historickými a kultúrnymi monumentami mesta ako stvorená na svetové a osobné bežecké rekordy. Veľkým magnetom je aj organizácia a atmosféra maratónu. Berlín je bežecké podujatie kde sa vraj prelamuje nemecká rezervovanosť a búria sa emócie. Preto BMW Berlín Marathon právom patrí do veľkej šestky najväčších maratónov sveta.

Ubytovanie: komfortný 3* hotel v dobrej dostupnosti do centra (20min )

Atrakcie City West Berlína ako Kurfürstendamm bulvár, Zoo, Europa-Center alebo známe obchodné centrum KaWeDe, sú v blízkosti hotela.  Miesto štartu/cieľa maratónu pri Brandenburskej bráne je rýchlo dostupné mestskou dopravou.

Ceny sú variabilné a vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám

Máme záujem poskytnúť Vám čo najviac. Preto je možné využiť našu ponuku zájazdov do Berlína hneď v niekoľkých variantoch, pričom ten základný 3-dňový ponúkame za zvýhodnenú cenu 340 eur. Táto cena zahŕňa ubytovanie, raňajky, program počas celého trvania zájazdu a, samozrejme, garantovaný štart. Možný je aj kratší 2-dňový variant zájazdu ponúkame za 250 eur s rovnakými výhodami.

REZERVOVAŤ OD 250 €
REZERVOVAŤ OD 250 €

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME ZOBRAZIŤ VIAC

BUĎ MEDZI PRVÝMI, KTORÍ SA DOZVEDIA O SKVELÝCH AKCIÁCH

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)