Doplňujúce informácie

FLORENCIA – Srdce Toskánska, kolíska európskej renesancie, mesto umelcov Michelangela, Botticelliho, Leonarda da Vinciho a básnikov Danteho, Petrarcu a Boccaccia…

Sídlo svetoznámych múzeí a krásnych pamiatok, ale aj starých tradícií a gurmánskych špecialít, proste historická galéria pod holým nebom.

Toskánska Florencia je aj jedinečné miesto pre neskoro jesenný maratón. Niet divu že tento maratón je druhým najväčším talianskym behom. Vďaka historickej scenérií, príjemnej klíme a južansky živelnej atmosfére patrí medzi 20. najpopulárnejších maratónov sveta.

Tento rok sa 27.novembra 2016, na štart 33.ročníka maratónu vo Florencii postaví viac ako 10.000 bežcov z celého sveta. Štart je o 9:15 hod v historickom centre mesta, ďalej vedie úzkymi historickými uličkami okolo Dómu Santa Valeria del Fiore, pozdĺž rieky Arno, cez most zlatníkov Ponte Vecchio, cez námestie Piazza del Signoria až do cieľa na námestí Santa Croce.

Atmosféra behu dopĺňa typicky taliansky temperamentné publikum. Podujatie ma tradične výbornú organizáciu a povestnú Marathon Party na ktorej si každý maratónec večer po behu užije tradičnú toskánsku zábavu a gastronómiu.

Ubytovanie: 3* hotel, neďaleko historického centra mesta, v dobrej dostupnosti od štartu/cieľa behu.

Posledný novembrový víkend sme pre bežeckých nadšencov, milovníkov histórie a gurmánov pripravili bežecký zájazd do Florencie:

4-dňový zájazd od 239 EUR

v cene: – garantované štartovné

– služby sprievodcu CK

– ubytovanie na 3 noci s raňajkami

– bez dopravy a poistenia

Cena dopravy: minibus – bližšie informácie na info@obehnisvet.sk

www.firenzemarathon.it

REZERVOVAŤ OD 239 €
REZERVOVAŤ OD 239 €

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME ZOBRAZIŤ VIAC

BUĎ MEDZI PRVÝMI, KTORÍ SA DOZVEDIA O SKVELÝCH AKCIÁCH

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Komentáre