Doplňujúce informácie

Máme tu TOP podujatie pre všetkých skúsených bežcov. Máš nad 30 rokov, nie si bývalý reprezentant a trúfneš si na preteky na 10 km alebo polmaratón na špičkovom medzinárodnom podujatí, ktoré sa koná len raz za 4 roky? Splňte si svoj sen a zažite tú úžasnú atmosféru World Masters Games 2017 na Novom Zélande. Neváhajte, máme ešte 5 voľných miest.

WORLD MASTERS GAMES 2017 je najväčšie amatérske športové podujatie spájajúce 25.000 atlétov zo 100 krajín, v 28 športových odvetviach a 45 disciplínach, organizované raz za 4 roky, uznávané Medzinárodným olympijským výborom v duchu hesla “Passion qualifies!”

“Právo na šport je ľudské právo. Každý jedinec musí mať možnosť športovať v súlade s jeho možnosťami a potrebami”
(Olympic Charter, Fundamental Principles)

Nový Zéland – bežecká dovolenka snov!

Niet pochýb, že tento bežecký úlet bude patriť medzi najatraktívnejšie aké si môžete predstaviť. Nový Zéland je skutočne ďaleko ale dlhé cestovanie určite vynahradia zážitky – či už zo samotného Majstrovstva sveta veteránov 2017, ktoré je súčasťou svetových veteránskych hier (World Master Games), alebo ďalšieho viac ako 2-týždňového putovania po Novom Zélande.

Toto podujatie je jedinečné, koná sa na špičkovej úrovni raz za 4 roky preto aj táto dovolenka sa pripravuje dlhodobo v spolupráci s renomovanou cestovnou kanceláriou a športovému klubu Haná Orienteering. Práve vďaka dôslednej príprave s ročným predstihom si budeme môcť vychutnať krásy Nového Zélandu v plnej miere. Prvý týždeň športovci strávia na Severom ostrove, ktorý v Aucklande privíta viac ako 30. 000 veteránov z celého sveta. Okrem samostatných športových disciplín, sú naplánované aj výlety do okolia, aby sa zmysluplne využila každá voľná minúta, strávená v takej exotickej destinácií. Nepochybujeme o tom, že samotné preteky budú pre každého bežca lahôdkou a zážitkom na celý život.

Po skončení programu WMG sa športovci letecky presunú na Južný ostrov, kde postupne navštívia atraktívne národné parky a ďalšie zaujímavé miesta: okolie Queenstownu, Wakatipu lake, Skippers canyon, NP Fiorland, NP MT Cook, okolie Te Anou Arrowtown, Kawarau bridge, Gibbston Valley,  Lake Tekapo, okolie Aucklandu.

Cestovanie bude kombináciou leteckých presunov a autokarovej dopravy. Počas celého pobytu bude k dispozícii autobus, využijú sa aj vnútroštátne letecké linky na trasách Auckland – Queenstown a Christchurch – Auckland. Dlhý let medzi Prahou a Aucklandem bude spestrený prenocovaním v Soulu, čo umožní súčasne bonus v prehliadke metropole Južnej Kórei.

REZERVOVAŤ OD 3 330 €
REZERVOVAŤ OD 3 330 €

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME ZOBRAZIŤ VIAC

BUĎ MEDZI PRVÝMI, KTORÍ SA DOZVEDIA O SKVELÝCH AKCIÁCH

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)