Ahojte Runmaniaci,

volám sa Jana, mám 43 rokov, dvoch psíkov a žijem v Bratislave. Som jedna z Vás – runmaniačka. Priznávam sa k svojej závislosti na pohybe a behu obzvlášť. Milujem prírodu, cestovanie, jogu a, samozrejme, beh.

Neznášam plážové dovolenky, hradby hotelových komplexov a fitnes centrá. Niekoľko rokov som podnikala v geologickom prieskume, dokonale poznám nielen rodné Slovensko, ale precestovala som aj kus sveta. Teraz nastal čas, kedy chcem spojiť svoje dve vášne – cestovanie a beh práve cez Obehni svet. Tak, ako Vy, aj ja si chcem postupne splniť svoje cestovateľské sny a bežecké méty, spoznať svet. Nie však ako bežný turista, pasívny konzument, ale ako aktívny dobrodruh – bežec.

Preto Vám cez Obehni svet chcem ponúknuť to, čo nenájdete nikde inde. Nevšedné medzinárodné bežecké podujatia, ale aj domáce bežecké výzvy, kvalitné cestovateľské služby a športovo-gurmánske zážitky. Viem, že byť dobrým Tour operátorom je beh na dlhé trate. Kedže som telom aj duchom bežec – vytrvalec, budem sa učiť, trénovať a snažiť sa plniť Vaše požiadavky aj očakávania.

Budem Vám vďačná za Vaše podnety, námety aj pripomienky (to sa len tak hovorí, tiež neznášam kritiku :). Každopádne Obehni svet je tu pre nás všetkých bežcov. Tak čítajte, vyberajte, trénujte a vybehnime spolu do sveta!

Jana Obernauer,
konateľka RUNTOUR, s.r.o.


RUNTOUR s.r.o.
cestovná kancelária
Parcelná 18, 821 06 Bratislava

tel: 0903 263 390
email: info@obehnisvet.sk